Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 3.5
Neighborhood StoryRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5