Movies
Ratings
27
School of RockRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.0
JunoRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0