Titles you rated
The MythRated ★ 5.0
Gangster HighRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.0
Flash PointRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
AustraliaRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0