Titles you rated
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
HERORated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 2.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 0.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5