Movies
Ratings
53
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0