Movies
Ratings
109
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5- HeroRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.0
Deep Blue NightRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 3.5