Movies
Ratings
22
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0