Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 5.0
JoshuaRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 1.0
ArangRated ★ 2.0