Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0