Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Good Morning CallRated ★ 3.0
Good Morning CallRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0