Movies
Ratings
90
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
Hard HitRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Bennett's WarRated ★ 1.0
GravityRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
RoninRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0