Movies
Ratings
290
The InternRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5