Series
Ratings
70
The ResidenceRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5