Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
RoomRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0