Titles you rated
TrapRated ★ 4.0- TrappedRated ★ 0.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
QuickRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0