Movies
Ratings
44
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Brick MansionsRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0