Titles you rated
Promise CinderellaRated ★ 4.5
Spring of CrushRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
BloodRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Teen WolfRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0