Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0