Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 0.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 1.0
Last VegasRated ★ 1.5