Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0