Movies
Ratings
1525
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The OutfitRated ★ 4.5