Titles you rated
IronheartRated ★ 0.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 4.0- On My BlockRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
On My BlockRated ★ 4.5
On My BlockRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0