Series
Ratings
129
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Perfect WomanRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5- エンジンRated ★ 2.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5