Series
Ratings
76
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0