Movies
Ratings
123
Cool RunningsRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 3.5