Titles you rated
Three DaysRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0