Series
Ratings
54
Fight For My WayRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
90210Rated ★ 5.0
90210Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0