Series
Ratings
110
My PrincessRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 1.0
Fashion KingRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 0.5
JumongRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0- Family's HonorRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0