Titles you rated
- エンジンRated ★ 4.0
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
SPRated ★ 3.5
UnfairRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 3.0
- Super RookieRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
- BossRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
My Husband's WomanRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0