Movies
Ratings
93
ArahanRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 1.0
The TransporterRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 1.0
Sea FogRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 1.0
The TargetRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0