Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 3.5
FinchRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5