Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5