Series
Ratings
14
The ProducersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0