Movies
Ratings
80
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0