Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0