Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0
The Brown BunnyRated ★ 2.5
I Love Thee for GoodRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5