Titles you rated
Dragnet GirlRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0