Series
Ratings
117
First LoveRated ★ 4.5
FollowersRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Unsolved CasesRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5