Movies
Ratings
355
What a Man WantsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 1.0
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ColossalRated ★ 0.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 5.0
One DayRated ★ 2.0