Movies
Ratings
291
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Daytime DrinkingRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0