Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0