Series
Ratings
46
Money's WarfareRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 0.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0