Series
Ratings
170
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0