Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0