Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5