Movies
Ratings
687
Out of the DarkRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5