Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0