Titles you rated
The Haunting of Bly ManorRated ★ 2.0
Midnight MassRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0