Titles you rated
The FugitiveRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
PushRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.5
HitchRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0