Series
Ratings
23
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5